کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe

�راحی کرده می باشد که خاصیت جدا شدن بیش تر از کیف را دارد. محفظه اساسی این کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز می‌شود. ولی قسمت جادار بودن این کیف به دو طرف محفظه اساسی مربوط می‌شود. در هر دو طرف محفظه‌ای مانند کیف پول در لحاظ گرفته شده که به وسیله‌ی دو دکمه باز و بسته خواهد شد. به همین خیال فضای زیاد زیادی برای انواع و اقسام کارت اعتباری، ویزیت، عکس و یا این که اسکناس خواهد داشت. در هر دو طرف برای حفظ طولانی تر بیشتراز کارت‌های اعتباری شما یک بند پباده سازی شده می‌باشد که در چهره چه بسا بسته بودن کیف، بیش تر از افتادن کارت‌ها توقف شود. در نصیب محفظه اصلی، یک جیب زیپ‌دار برای جداکردن محفظه در لحاظ گرفته شده که برای اقلام کوچکی نظیر سکه عالی خواهد بود. در دو طرف کیف دو جیب دیگر قرار گرفته می‌باشد و این کیف را به یک تعیین فوق‌العاده تبدیل کرده است. برند چرم مشهد این کیف را با تضمین 100 درصدی از نوع چرم ارگانیک عرضه کرده می باشد و ابعادی معادل 23 × 14 × 4 سانتی‌متر دارد. کیف دستی P0960 برای آقایان خوش‌سلیقه ایده‌آل به لحاظ می‌رسد.

کیف رودوشی دسته «39494» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) منحصر به فرد بانوان می باشد که ظاهری طرح‌دار و زیبا دارد. کیف زنانه‌ی شهر چرم بیشتراز جنس جیر ساخته شده و مضاعف لطیف هست و ابعادی معادل 37.5 × 33.5 × 9.5 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی اصلی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای با طرح چهارخانه است. باطن کیف شهر چرم، دو عدد جیب ساده وجود داراست که برای قرارگیری موبایل یا این که وسایل کوچک و کم‌حجم مطلوب هستند. این کیف دارنده دو دسته‌ی یکسان به ارتفاع 29 سانتی‌متر می باشد که آن ها هم بیش تر از جنس جیر هستند. رنگ نیمی بیشتراز رویه‌ی کیف قهوه‌ای تیره و ساده بوده و نیم دیگر آن با پارچه‌ی طرح‌دار تزئین شده است. به‌طورکلی کیف دوشی جور 39494 ظاهری ساده اما زیبا دارااست که موردپسند بسیاری بیشتراز افراد قرار خواهد گرفت و می‌توان آن را به‌صورت روزمره به کار گیری کرد.

ظاهر زیبا و سادگی در پباده سازی بیش تر از ویژگی ها نمایان «کیف دوشی چرم طبیعی دیرین چرم مدل LZ5» است. این کیف اداری دارنده فضای کافی جهت وسایل یک خانم دانشجو و یا شاغل است. این کیف اداری در کارخانه تولیدی شرکت دیرین چرم طراحی و ساخت شده است. این محصول بر پایه سادگی و اصالت پباده سازی شده است. جنس کیف ذکر شده چرم ارگانیک درجه یک بوده که دوام و قدمت مصرفی کالا را ارتقا می‎‌دهد. این محصول به عنوان یک کیف اداری شناخته میگردد و طولانی تر دلخواه خانم‌های شاغل و دانشجو به شمار می‌رود. در این کیف توسط زیپ باز و بسته شده و بر روی دو طرف بدنه‌ی آن دو محفظه زیپ‌دار قرار دارد که مکان مناسبی برای قرار گیری وسایلی بیشتراز قبیل مدارک است. باطن کیف نیز دارای سه نصیب بوده که می‌توان لوازم اضطراری و مسئله مایحتاج را قرار داد. این کیف اداری دارنده دو نوع نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می گردد این کیف را یک گزینه دلخواه برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های جوان بر شمرد هر چند که این کیف فقط یک کیف زنانه نیست.

از جمله محصولات بادوام و مقاوم برای تهیه کیف، چرم‌ها هستند. چرم طبیعی حاصل فرآیندی پیچیده و دباغی پوست حیوانات می‌باشد که در طی این عملیات، بافتی مقاوم به ‌دست می‌آورد. این جور چرم، جزء چرم‌های صنایع دستی محسوب می گردد که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی، هر جلد چرم بیش از پنج نوبت به وسیله استاد کاران هنرمند ایران زمین و بوسیله دست، رنگ شده است. امروزه با اعتنا به بسط این هنر-صنعت، چرم‌ها با تنوع رنگی بالایی ساخت می‌شوند. «کیف دستی چرمی مارک کهن چرم جور Pf23» محصولی شیک از تولید ها کاربردی این موسسه شناخته شده‌ی دیرین چرم بوده که به صورت کیف مدارک وسیع ساخت می‌شود. این کیف دستی ظاهری مضاعف شیک و معمولی داراست و درپوشی بر روی این کیف طراحی شده که با دو قفل فشاری باز و بسته می‌شود. این کیف دستی چرمی، بیشتراز چرم طبیعی عسلی رنگ ساخته شده و دوخت تمیز صنعتی دارد. این محصول فضای متعددی برای دفترچه، کارت‌ها و مدارک شما دارااست و برای مردانی دلخواه میباشد که علاقه دارا هستند تمام مدارک خویش را منظم و کلاسه شده داشته باشند. این محصول علاوه بر حفظ بیش تر از وسایل شما در باطن چرم بادوام خود، با ابعاد دلخواه 25 × 37 × 7.5 سانتی‌متر فضای کافی برای کارت‌ها و مدارک شما را هم دارد. این کیف دستی علاوه بر فضای بزرگ داخلی، بر روی بدنه ی خویش 3 بخش مجزا بعلاوه ی یک بخش زیپ دار دارد. همینطور در نصیب داخلی درپوش 3 جای کارت افقی و یک جای کارت عمودی دارد. برای تمیز کردن چرم‌ها نباید آن ها را شست، برای تمیز کردن کیف از هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

کوله‌پشتی کوهنوردی «ال سی» نوع «Adventure» با گنجایش 40لیتری، برای استفاده در برنامه‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی کوتاه‌مدت دلخواه است. قسمت پشتی این کوله به سیستم «Gallery Air» مجهز هست که منجر راحتی در برهه زمانی حمل آن می‌شود. این سیستم که به صورت یک صفحه‌ی مشبک در قسمت پشتی کوله عمل شده است، سبب میگردد در برهه زمانی حمل آن، فشار وارده به پشت تاحدی کاهش یابد. مهم‌ترین خصوصیت این صفحه‌ی مشبک، دادن اجازه‌ی هواخوری به پشت می باشد که به کاهش تعریق در برهه زمانی کوله‌کشی سبب ساز می‌شود. این کوله بیش تر از پارچه‌ای مستحکم و مقاوم ایجاد شده است و می تواند برای فایده در محیط‌های کوهستانی، گزینه‌ِ‌ی خیر باشد. برای این محصول، جیب‌های مختلف بیرونی و درونی نیز ساخت شده میباشد که کمک می کند تا بتوان وسایل یار و همدم را به چهره خیر و خوبی تفکیک کرد و در دسترس قرار داد. برای حمل این محصول، سه گونه در لحاظ گرفته‌‌اند که یکی از به صورت یک بند در بالاست و برای حمل دستی کاربرد دارااست و دو بند دیگر نیز برای حمل دوشی و تعبیه‌‎شده در پشت محصول هستند. بندهای دوشی این نوع قابلیت تهیه و تنظیم معیار هم دارا هستند تا بتوان بسته به نیاز، اندازه‌ی آنها را تغییر داد. همینطور این دو بند ساختاری مشبک دارا‌هستند که امداد میکنند در زمان حمل کوله، بدن دیرتر گرم شود و تعریق کمتری هم اتفاق بیفتد.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» مدل «Independe» ظرفیتی برابر با 60 ليتر دارااست که سبب ساز میشود برای یک برنامه‌ی طولانی‌مدت کوهنوردی مطلوب باشد. این کوله‌پشتی دارنده یک کاور برای توقف بیشتراز خیس‌شدن بوده که در قسمت پایینی و در باطن آن یک جیب تعبیه‌ شده است. به کار بردن این کاور فراوان ساده بوده و تنها مایحتاج است تا پس از بیرون‌‎آوردن، آن را با استفاده از کش‌هایی که دورتادور خود دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در نصیب پشتی این محصول از سیستم Air Flow منفعت برده است. این گزینه در کنار بندهای با پدهای فومی مشبک، منجر راحتی در دوران حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود تا مرحله پوست تعریق کمتری داشته باشد. وجود بند روی سینه و کمر هم یاری می‌نماید تا بتوان با تسلط و راحتی بیشتری این کوله‌پشتی را حمل کرد. فضای داخلی کافی و جیب‌های مختلف هم بیشتراز دیگر ویژگی‌هایی میباشند که باعث می گردند این محصول برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی دلخواه باشد.

«کوله‌پشتی فالکون جور King 1805» انتخابی مطلوب و سنجیده برای بانوان و آقایانی که به ظاهری زیبا و کیفیت یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله بیشتراز آنجایی‌ که دارای جلوه خاصی بوده بیش تر از همت بالایی هم برخوردار است. همچنین این کوله بیشتراز پارچه‌ای ضخیم تهیه‌ شده که استمرار و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییده شدن هم افزایش خواهد داد. پارچه به‌ عمل رفته در این کوله بیشتراز جذب رطوبت و ساخت بوی نامطبوع ناشی بیشتراز رطوبت پرهیز کرده و حس راحتی مضاعف را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارنده 3 گونه بوده یک جور برای حمل با دست و دو بند دیگر برای حمل بر روی دوش. دو بند دیگر این کوله قابلیت تهیه داشته که حمل راحت را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم لازم خویش را داخل آن گذاشته و به‌ راحتی به آنان دسترسی داشته باشید.گفتنی می‌باشد که این کوله قابلیت حمل لپ‌تاپ نیز داشته به همین جهت به کوله‌پشتی کارآمد تبدیل شده است. این کوله انتخابی دلخواه برای سفر و ورزش خواهد بود.

کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو مدل 9630 با رنگ‌های متنوع بهترین گزینش برای شما خواهد بود. جنس این کوله‌پشتی بیشتراز پلی‌استر می‌باشد واین قابلیت را به شما میدهد تا بتوانید برای بازه زمانی طولانی‌تری بیشتراز آن استفاده نمائید همینطور بیش تر از نفوذ آب به باطن کوله‌پشتی شما جلوگیری خواهد کرد. سایز و حجم دلخواه کوله‌پشتی آل نیکو به شما در داشتن یک کوه‌نوردی عالی و سبک امداد می‌کند. علاوه براین بندهای آن دارنده قابلیت تهیه و تنظیم سایز برای می باشند تا حمل آن آسان‌تر شود. دسته‌های این کوله‌پشتی دارای پدهای فومی برای حمل با کاهش فشار به پشت و کمر خواهد بود. کوله‌پشتی آل نیکو بندهای پهلو از جنس فوم داراست تا در هنگام بستن به پهلو آسیبی نرسد. هنگام به پشت انداختن این کوله‌پشتی به استدلال وجود پدهای مشبک سبب هواخوری پشت شده و بیش تر از ایجاد خیسی و تعرق جلوگیری می‌شود. کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو نوع 9630 دارنده دو جیب برای حمل قمقمه می باشد تا سوای نگرانی کو‌هنوردی کرده و بیشتراز سفر لذت ببرید.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» نوع «Adventure» از طراحی زیبایی برای کوه‌نوردی یا طبیعت‌گردی برخوردار است. کوله‌پشتی اسنوویند گنجایش مناسبی برای قرار دادن تمام وسایل شما دارد؛ به علاوه با جیب‌های تعبیه‌شده در آن، راحت‌تر وسایل خود را پیدا خواهید کرد. دو جیب روی پد بند کوله‌پشتی، قرار دادن وسایل اضطراری را امکان‌پذیر می‌کنند. این دسته دارنده حمل به دو شکل هست تا قابلیت حمل کوله‌پشتی با دست یا دوبند را داشته باشید. این کوله‌پشتی با پدهای نرم و مشبک روی بندها و قسمت پشتی بیشتراز تولید فشار و زخم در قسمت کمر و پشت پرهیز خواهد کرد. «کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» گونه «Adventure» با طراحی یک بند برای بستن به قفسه سینه و کمر، راحتی بیشتری را برای شما مهیا خواهد کرد. شما با داشتن این کوله‌پشتی ایمن‌تر و با آسودگی‌خاطر کوهنوردی و سفر خواهید کرد.


امروزه کلیه کارهایی که ما در طول روز انجام می‌دهیم به گونه‌ای به تکنولوژی گره خورده و بسیاری از ما همواره مایحتاج داریم تا یک لپ‌تاپ به یار و همدم خود داشته باشیم. های سیرا با اعتنا به همین مورد کوله‌پشتی جور H04-031 Aggro را طراحی و تولید کرده است. این گونه محفظه مخصوصی برای حفظ لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر اندازه 17 اینچ دارد که به شما امداد می کند تا با خیالی راحت لپ‌‌تاپ خود را در ارتفاع روز در کنار خویش داشته باشید. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تهیه و تنظیم معیار به چهره سگکی قرار داده شده تا بتوان ظرفیت کوله را بسته به موردنیاز افزایش و یا این که کاهش داد. بندهایی که برای حمل در حیث گرفته شده‌اند هم دارای قابلیت تنظیم معیار به صورت سگکی هستند. این گزینه به شما یاری می‌نماید تا بتوانید به ترازو نیاز اندازه بندها را تغییر دهید و آن را مطلوب خود تهیه و تنظیم کنید. بر روی این بند‌ها پدهایی هم عمل گذارده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در برهه زمانی به دوش انداختن این گونه داشته باشید. بندها همینطور ساختاری مشبک دارند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. این کوله جیب‌های متعددی دارااست که می‌توان با یاری آنها لوازم را به خیر و خوبی تفکیک کرد. در نصیب جلویی کوله هم یک قلاب قرار داده شده تا بتوان وسیله کوچکی را بیش تر از آن آویزان کرد. کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-031 Aggro با داشتن بند‌هایی بالشتک‌ گذاری و محفظه مخصوص حمل لپ‌تاپ می‌تواند یک گزینه دلخواه برای کارمندان و دانشجویان باشد.

کوله پشتی های سیرا جور H04-019 Access بدنه‌ای مقاوم و بیش تر از جنس پلی‌استر دارد. پلی‌استر استفاده شده سبب ساز می گردد تا کیف در برابر سایش از خویش مقاومت خیر و خوبی نشان دهد و همچنین دیرتر دچار پوسیدگی شود. پباده سازی این کوله به صورتی انجام شده که می تواند نیز حیث بانوان و نیز نظر آقایان را به خود جلب کند. این کوله جیب‌های متعددی دارد که می‌توان با یاری آنان وسایل را به تفکیک در درون کوله قرار بخشید و با یک محفظه اساسی لبریز بیشتراز وسایل روبه‌رو نشد. https://123kif.ir/ قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تهیه معیار به چهره سگکی وجود دارند که با کمک آن‌ها می‌توان ظرفیت کوله را افزایش و یا کاهش بخشید تا به حجم مورد نظر دست پیدا کنید. بند‌های پشتی هم قابلیت تغییر اندازه دارا هستند تا هر کسی بسته به قد و جثه خود بتواند معیار آن‌ها را تنظیم کند. بر روی این بند‌ها پدهایی هم عمل گذارده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در دوران به دوش انداختن این نوع داشته باشید. بندها همینطور ساختاری مشبک دارا‌هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. قسمت پشتی کوله نیز به صورت بالشتک ‌گذاری ساخته شده تا فشاری که به پشت و کمر وارد مینماید خنثی شود. در پباده سازی قسمت جلویی کوله یک قلاب پلاستیکی لحاظ شده تا بتوان وسایل کوچکی را هم به آن آویزان کرد. این مدل همچنین محفظه مخصوصی برای حفظ لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر معیار 17 اینچ داراست تا بتوان با خیالی راحت لپ‌‌تاپ را نیز با خود حمل کرد. کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-019 Access با داشتن محفظه‌ مراقبت لپ‌تاپ و بند‌های بالشتک‌ گذاری شده یک کوله کاربردی برای فایده دانشجویان و کارمندان است.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» مدل «Adventure» با ظرفیت 50 ليتر، برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوه�